Kaip išsirinkti reklamines vėliavas?

ADVENT.LT Jums siūlo platų reklaminių vėliavų spektrą.

Dirbame su keliais skirtingais gamintojais, tad galime pasiūlyti ne tik vienos rūšies ar formos reklamines vėliavas.

Reklaminės vėliavos dar kartais vadinamos paplūdimio vėliavomis arba burėmis. Žinoma, jos panašios į bures, nes dėl stiebo formos visada būna išskleistos.  Tai puiki, nes Jūsų reklama bus matoma visą laiką, net ir tuomet kai visai nebus vėjo.

Vėliavų stiebai dažniausiai gaminami iš aliuminio arba stiklo pluošto. Stiklo pluošto stiebai lengvesni, bet netyčia užmynus ar suspaudus galima juos sulaužyti, tad aliuminio stiebai – tvirtesni ir ilgaamžiai.

Mes galime pasiūlyti ir aliuminio ir stiklo pluošto reklaminių vėliavų stiebus. Dažniausiai tai nėra svarbiausias faktorius renkantis reklamines vėliavas.

Vėliavos siuvamos ir vėliavinio audinio, kuris yra lengvas ir tarsi peršviečiamas. Kokybiškų vėliavų spauda atliekama sublimacijos būdu, tad vėliavinio poliesterio audinio dėka, reklama vienodai ryškiai matoma iš abiejų reklaminės vėliavos pusių. Žinoma, vienoje pusėje matosi tikrasis vaizdas, o kitoje tarsi veidrodinis atspindys. Esant poreikiui ir priklausomai nuo modelio, galima gaminti dvipuses reklamines vėliavas, kurių kiekvienoje pusėje būtų skirtinga reklama. Tokiu atveju vėliava siuvama iš dvigubo audinio su neperšviečiamu audiniu viduryje. Tai nėra labai dažnas ir populiarus vėliavų gamybos sprendimas, bet esant kliento pageidavimui galime tai pasiūlyti.

Na ir trečias svarbus reklaminės vėliavos komponentas: vėliavų pagrindai arba vėliavų laikikliai.

Būtiną vėliavos komplektą sudaro vėliavos stiebas ir audinys su spauda, o pagrindo pasirinkimas priklauso nuo reklaminės vėliavos panaudojimo lokacijos.

Jei žinote, kad reklamines vėliavas naudosite tik ant žolės, tuomet Jums užteks ir paprasčiausios smeigės į žemę su rotoriumi arba be jo. Tai pigiausias ir tvirčiausias vėliavos tvirtinimo  būdas. Visuomet rekomenduojame pagrindą su rotoriumi, kuris leidžia vėliavai laisvai sukiotis aplink savo ašį pučiant vėjui. Priešingu atveju vėliava yra plėšoma, nes vėjas bet kokiu atveju nori pasukti vėliavą pagal savo kryptį ir tuomet tas pasukimas atsiranda ties stiebo sujungimo ar kitomis silpnomis vietomis. Ten vėliava pradeda plyšti arba aliuminio stiebo atveju juoduoti dėl aliuminio oksidavimosi stiebo dilimo vietose. Viso to galima išvengti pasirinkus bet kokį pagrindą su rotoriumi.

Jei vėliavas naudosite tik ant lygaus paviršiaus, tuomet Jums tiks plokščio dugno vėliavos pagrindas, o jei pageidaujate universalumo – rinkitės kryžiaus formos pagrindą, kuris tiks naudoti ant žolės ir vėliau ant kieto pagrindo. Kryžiaus formos pagrindas dėka tik 4 savo atraminių taškų padės išlyginti žolės nelygumus ir tvirčiau stovės ant žemės nei pilnai plokščias pagrindas.

Didžiausias reklaminių vėliavų priešas – vėjas. Tad renkantis pagrindą įvertinkite vėliavos dydį ir pačio pagrindo svorį bei ant žemės užimamą plotą. S dydžio vėliavoms tiks ir mažesnis pagrindas, bet L dydžio vėliavai, kurios aukštis 420 cm reikės jau sunkaus pagrindo, kad pučiant vėjui vėliava stovėtų. Perkant vėliavas, rekomenduosime Jums vieną ar kitą pagrindą priklausomai nuo Jūsų reklaminės vėliavos dydžio, bet ar vėliava stovės ar virs priklausys nuo vėjo stiprumo. Reklaminės vėliavos pagrindo svoriui padidinti siūlome 10 kg juodos spalvos smėlio svorius, kurie padidina Jūsų pagrindo stabilumą.

Renkantis reklamines vėliavas, svarbiausias faktoriai yra šie:

- vėliavos forma;
- vėliavos dydis:
- kaina;
- pristatymo terminas.

Mes siūlome šių formų vėliavas:

- kvadratinės;
- lašo formos;
- būrės formos (kelių skirtingų formų apatinės linijos);
- hussar formos reklaminės vėliavos;
- nešiojamos trijų formų reklaminės vėliavos
- pripučiamos labai didelės vėliavos, aukštis iki 10 m.

Peržvelkite mūsų siūlomas reklamines vėliavas paspaudę šią nuorodą: REKLAMINĖS VĖLIAVOS!

Ir atsiųskite mums paklausimą el. paštu nurodę pageidaujamą užsakyti vėliavų formą, dydį ir kiekį: info@advent.lt

Suskaičiuosime Jums kainą ir pateiksime komercinį pasiūlymą.

Ir, žinoma, jei norite išsiskirti, mes turime Jums pasiūlymą. Tai pripučiamos reklaminės vėliavos, kurių aukštis nuo 6 iki 10 metrų. Tai įspūdingo dydžio, bet greitai sumontuojamas reklaminis stendas, kuris turi visus vėliavos ir pripučiamos reklamos privalumus. 10 ar 8 metrų aukštis leis Jums puikiai išsiskirti bet kokiame renginyje. Ar tai bus paroda ar Jūsų reklama kokio nors sporto renginio metu.

Kitas įdomus produktas – nešiojamos reklaminės vėliavos. Norite renginio metu pasiekti kiek galima daugiau žmonių – išleiskite į renginį tarkime 5 promo asistentus, kurie visą dieną vaikščios ir reklamos jus apeidami visus galimas vietas. Tai ypač patogu kai neturite fiksuotos savo reklaminės lokacijos arba konkretaus leidimo reklamai tarkime miesto šventės metu.

Jūsų reklamines vėliavas pagaminsime ir pristatysime bet kur Lietuvoje. Nereikės važiuoti pasiimti ar susitikus derinti detalių. Dėl visko susitarsime nuotoliniu būdu greitai ir paprastai.